Anasayfa
Kurumsal
Ürünler
İmalat
Uygulamalar
Bayilikler
İletişim

Firma Profili

 

 

 

Otuz yıla yakın süredir kalıcı işler yaratarak gelişimini devam ettiren firmamız; kendisine güven duyulan, dinamik ve uzman kadrosuyla, yeterli stoklarıyla ve de rekabetçi fiyatlarıyla siz değerli iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve olası problemlerini giderebilmek için yapı malzemeleri sektöründe profesyonel çözümler üretmeye devam etmektedir. 2010 yılında faaliyetlerine başlayan fabrikamız, metal çatı ve cephe malzemeleri, metal  asma tavan malzemeleri ile 0,30 mm – 3,00 mm arası dilme metal malzemelerin  imalatlarıyla sektöre hizmette yeni bir sayfa açmıştır.

Hedefler ve Politika

Pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Firmamızın sektörde bilinirliğini geniş kesimlere yayarak; yaptığımız üretimlerle ve de sattığımız ürünlerle, her kesimde firmamızın saygınlığını arttırma gayreti içerisinde olacağız. Müşterilerimizden firmamıza gelen tüm talepleri karşılayacak şekilde, kaliteli ürünleri üretmek temel prensibimizdir.

Tüm sanayi ve ticari faaliyetlerimizi çevre dostu olacak şekilde gerçekleştirmenin, gelecek nesillere bir borcumuz olduğunu düşünüyoruz.

Tarihçe

Polat Yapı, 1975 yılında profesyonel olarak sektörde yerini belli etmeye başladı. İlerleyen dönemde çatı kaplama malzemesinin yanında, izolasyon malzemeleri, cephe kaplama malzemeleri, asma tavan malzemeleri, bölme duvar malzemeleri, yapı kimyasalları gibi ana gruplarda toplayabileceği ürünlerin satışını ve bunlarla ilgili uygulamaları yapmaya başladı. 2010 yılında metal sektorune hitap eden üretim hatlarıı devreye girdi. Polat Yapı, müşterilerin talepleri ve yenilikçi çözüm stratejisi ile imal edilen ürünlere yenilerini ekleyerek misyonuna devam etmektedir.

Basında Polat YapıTüm Hakları Saklıdır ©2011. Polat Yapı Malzemeleri Uygulama Sanayi Ticaret Ltd. Şti. | Akıllı Çözüm Ortağınız !
Merkez
Yenidoğan Mah. Büyük Toptancılar Sitesi
2074 Sok. No: 4/A – Yüreğir / Adana

Tel: (0.322) 346 62 10 (pbx) Faks: (0.322) 346 17 56

Fabrika
Yenidoğan Mah. 2103 Sok. No:2
Yüreğir/Adana

Tel: 0 322 346 44 22 Faks: 0 322 346 44 23